• Anasayfa
  • https://www.facebook.com/medyaparis
  • https://twitter.com/medyaparis

Fransa'da anne ve kızının cesetleri ölümlerinden 8 ay sonra bulundu.

Ölümlerinden 8 ay sonra birbirlerine sarılmış olarak bulundular.

18-05-2019
Medyaparis Haber Merkezi

    Fransa'da 9 Mayıs Perşembe günü, Pas-de-Calais'deki Boulogne-sur-Mer'deki bir apartman dairesinde iki kadın ölü olarak bulundu. ilk yapılan otopsi sonuçlarına göre ilk yapılan otopsi sonuçlarına göre cesetlerin en az 8 aylık olduğu belirtilirken bulunan cesetler de herhangi bir cinayet şüphesi müderrislerin bulunmadığı belirtildi. 

   Ödenmeyen borçlardan dolayı icra takibi ile bir Avukat tarafından ortaya çıkarıldı.

   9 Mayıs'ta,2019 tarihinde ödenmemiş faturalar için görevlendirilen özel bir avukat, kapısı içeriden kapatılmış olan limanın yakınındaki Rue de la Tour-d'Odre'deki bir apartman dairesinde icra takibi için gelen avukat  durumu savcılığa bildirdi. Kapının kırılarak gerilmesi sonrasında İçerdeki cesetle karşılaşıldı. İlk yapılan soruşturma sonrasında Savcılık, iki kadının, 78 yaşındaki bir anne ve 51 yaşındaki bir kızına ait olan ev sakinleri olduğu sonucuna varırken, ölüm nedenlerini araştırmak için bir soruşturma başlattı.

    Perşembe günü savcılık tarafından yapılan otopsi sonrasında her iki kadının 8 ay önce öldüğünü tespit edildi. 78 yaşındaki annenin eceliyle vefat etmesi sonrasında kızının Psikolojik bunalıma girerek annesinin sarılarak intihar ettigi sonucuna vardı.

  Cesetlerin birbirine sarılarak kaynaşmış ve erimiş olması ise otopsinin detaylandırılmasını zorlaştırdığı belirtildi. Anne ve kızının ölümünden 8 ay sonra bulunması işe ayrı bir muamma. Son yıllarda yapılan anketlerde Fransızların yalnızlaştığı sonucunu ortaya koyuyor. Geçtiğimiz yıllarda yine vefat eden yaşlı bir çiftin cesetleri yaklaşık 2 yıl sonra yine gelen alacaklılar tarafından bulunmuştu. Fransa'da bu tür benzeri olaylar sıklıkla yaşanıyor.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın