• Anasayfa
  • https://www.facebook.com/medyaparis
  • https://twitter.com/medyaparis

Paris'te İntihar etmek için ters yola giren sahıs Türk işadamının ölümüne neden oldu.

Paris Yvelines(78) ’de meydana gelen olayda iş için Fransa’ya gelen Gaziantepli 3 çocuk babası hayatını kaybetti.

13-06-2019
Medyaparis Haber Merkezi

   Fransa’da meydan gelen trafik kazasında intihar için ters şeride giren bir kişi, iş için Fransa’ya gelen Türk işadamının aracına çarptı. Kazada Gaziantepli 3 çocuk babası Eyüp Durmaz hayatını kaybetti.

    Paris Yvelines’de meydana gelen olayda iş için Fransa’ya gelen Gaziantepli 3 çocuk babası Eyüp Durmaz, ters şeritte ilerleyen 22 yaşındaki bir kişinin sürdüğü araç ile kafa kafaya çarpıştı. Kaza sonrası Türk vatandaşı Durmaz olay yerinde hayatını kaybetti.

    Pazar gecesi N12 yolunun Bois-d’Arcy mevkisinde yaşanan olayda 22 yaşındaki bir kişi ailesine intihar edeceği mesajını attıktan sonra kullandığı araç ile ters yöne girdi.

   Ailesinin polise intihar edebilir ihbarında bulunduğu şüpheli, Renault Clio marka aracı ile girdiği ters yönde önce iş sonrası evine giden bir polis memurunun kullandığı araca çarptı. Polis memurunun yara almadığı kaza da zanlıyı durdurmadı. Ters yönde ilerleyen araç daha sonra ise iş için Fransa’da olduğu öğrenilen Gaziantepli iş adamı 47 yaşında Eyüp Durmaz’ın kullandığı kamyonet ile kafa kafaya çarpıştı.

   Türk vatandaşı kaza sonrası olay yerinde hayatını kaybetti. Ters yöne giren aracın sürücüsü ise yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

    Eyüp Durmaz’ın cenazesinin işlemlerin ardından memleketine gönderileceği kaydedildi.Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın