• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/medyaparis
  • https://twitter.com/medyaparis
TBMM Başkanı İsmail Kahraman'a vatandaşlar sordu 'Paris’te niçin büyük bir camimiz yok.'
  TBMM Başkanı İsmail Kahraman, temaslarda bulunmak üzere geldiği Paris'te, Fransa Ulusal Meclis Başkanı Bartolone ile bir araya geldi. Bir grup milletvekilinin de yer aldığı görüşme, görüntü alınmasının ardından basına kapalı devam etti.

Kahraman, görüşmelerin devamında onuruna verilen yemeğe katıldı.İsmail, Kahraman  Paris Büyükelçiliğinde yerli ve yabancı basının temsilcileriyle bir araya geldi.
  TBMM Başkanı İsmail Kahraman, resmi ziyaretlerinin ardından Diyanet İşleri Türk İslam Birliği DİTİB Paris'i ziyaret etti. 
   İsmail  Kahraman, vatandaşlarla, cuma namazı sonrası vatandaşlarla buluştu ve Türkiye'de son dönemde meydana gelen gelişmelerle ilgili sohbet etti. Vatandaşların güncel konulara dair sorularını yanıtlayan Kahraman, 15 Temmuz FETÖ darbe girişimi ile ilgili bazı bilgiler aktardı, Fetullah Gülen Türk Milletine silah sıkacak, Türkiye Büyük Millet Meclisini Bombalayacak kadar terörist zihniyetli olduğunu belirtti.
     Vatandaşların sorularını yanıtlayan Kahraman'a vatandaşlar sordular 'Her yerde camimiz varken Paris’te niçin büyük bir camimiz yok.'


  
517 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın