• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/medyaparis
  • https://twitter.com/medyaparis

Montpellier'de Türk anne 2 çocuğu evlerinin havuzunda da ölü bulundu.

Montpellier'de Türk anne 2 çocuğuyla birlikte evlerinin havuzunda da ölü bulundu.

04-06-2020

Medyaparis Haber Merkezi

   Fransa'da 30 yaşındaki Türk anne ile 2 ve 4 yaşındaki iki çocuğuyla yapım aşamasındaki villanın yüzme havuzunda ölü bulundu.


  Montpellier kenti yakınlarındaki Juvignac'da yaşayan 30 yaşındaki Türk anne ile 2 ve 4 yaşındaki iki çocuğuyla 2 Haziran Salı akşamı evinin yüzme havuzunda ölü bulundu. Akşam işten dönen eşi ve iki çocuğunun cansız bedenleriyle karşılaşan babanın ise sinir krizi geçirdiği öğrenildi. 

   Edinilen bilgileye göre, ilk incelemeler sonrasında adli tıp doktoru tarafından herhangi bir şüpheli iz bulamadı. Otopsiler sonrasında annenin ve iki küçük oğlunun gece akşam yemeği yediklerini yemek sonrasında zehirlenerek uyuşukluğa neden olabilecek toksik ürünleri alıp almadığı yapılan otopsi ve inceleme sonrasında ortaya çıkacak.  

 Aslen Tuncelili olan Dilek Dikme ile 2 ve 5 yaşındaki iki çocuğu yaşanan trajik kazadan sonra Fransa  Alevi Birlikleri Federasyonu (FUAF) bir taziye mesaji yayınladı“Fransa’da yaşayan Alevi Kurum yöneticimiz sevgili Dilek Dikme ve sevgili çocuklarının kaza sonucu Hakka yürüdüğü haberini, üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Yoluna bağlı, çalışkan, özverili ve mütevazi kişiliğiyle her daim kurumlarımıza, mücadelemize değer kattı. Genç yaşına kocaman bir yaşam, dik duruş ve gururla anılacak bir zaman dilimi sığdırdı. Geride biraktığın pozitif değerler sayesinde, hep bizlerle birlikte yol yürümeye devam edeceksin. Sevgili Dilek, seni hiç bir zaman unutmayacağız. Devrim daim, yıldızlar yoldaşın olsun” ifadelerine yer verdi.

  Korkunç olay ile ilgili gizem devam ederken yaşanan acı olay sonrasında Montpellier Cumhuriyet Savcılıgı olay ile ilgili inceleme başlattı.  
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın